Lady Smiling with Milka

Про компанію Mondelēz International в Україні

«Монделіс Україна» — українське підприємство, що входить до групи компаній Mondelēz International. Компанія представлена в Україні брендами шоколадної продукції: Milka, «Корона»; печива: Oreo, TUC, Belvita, Milka Choco bakery; бісквітних тістечок «Ведмедик Барні»; чіпсів «Люкс», жувальної гумки Dirol та льодяників Halls. До складу компанії в Україні входять Тростянецька шоколадна фабрика та дочірнє підприємство ТОВ «Чіпси Люкс». Виробничі потужності ПрАТ «Монделіс Україна» розташовані у Сумській та Київській областях.

 

Наша географія

Офіс в Києві

Центральний офіс ПрАТ «Монделіс Україна» розташований в Києві, в сучасному бізнес-центрі «Сенатор».

Тут знаходяться невиробничі підрозділи компанії: відділи маркетингу, продажів, фінансів, логістики, управління персоналом, закупівель, ІТ, юридичний відділ та відділ з корпоративних питань.

Kiev Office
Trostyanets chocolate factory

Фабрика ПрАТ «Монделіс Україна» в м. Тростянець

На підприємстві за міжнародними стандартами якості виробляються продукти під такими популярними брендами, як «Корона», Milka, Alpen Gold, «Ведмедик «Барні», TUC, Oreo. Фабрика у Тростянці – одна з найпотужніших в Україні та має повний цикл переробки какао бобів. Продукція, вироблена на Тростянецькій фабриці, реалізується на внутрішньому ринку та експортується до країн Східної Європи та Центральної Азії. «Монделіс Україна» постійно опікується потребами місцевої громади Тростянця, роблячи свій внесок у допомогу лікарням, школам, дитячим садкам, спортивним товариствам.

Фабрика «Чіпси Люкс»

Фабрика ТОВ «Чіпси ЛЮКС» у с. Старі Петрівці – дочірнє підприємство «Монделіс Україна» та один із найбільших виробників картопляних чіпсів в Україні. Підприємство розташовано в селі Старі Петрівці Київської області і виготовляє картопляні чіпси під торговою маркою «ЛЮКС». Промислову та насіннєву картоплю компанія вирощує в рамках власної аграрної програми у співпраці з майже 40 господарствами України. Частина виготовленої продукції йде на експорт – в Білорусь, Молдову, Грузію та Азербайджан.

Factory Chips Suite
Almaty Office

Алматы (Казахстан)

ТОО «Мон’дэлис Казахстан» - казахстанское предприятие, которое входит в состав компании Mondelēz International. Компания работает на рынке Казахстана с 2008 года и до 2014 носила название Kraft Foods Kazakhstan. Главный офис ТОО «Мон’дэлис Казахстан» находится в городе Алматы, в нем работают сотрудники непроизводственных функций: команды продаж, финансов, управления персоналом и другие.

В Казахстане компания представлена брендами шоколадной продукции: Milka, Alpen Gold, «Воздушный», Picnic; печенья и бисквитов: Milka Choco Bakery Oreo, Belvita, «Барни», TUC; жевательной резинки: Dirol, Trident; леденцов Halls.

ТОВ «Мон'деліс Казахстан» - казахстанське підприємство, що входить до складу компанії Mondelēz International. Компанія працює на ринку Казахстану з 2008 року і до 2014 називалась Kraft Foods Kazakhstan. Головний офіс ТОВ «Мон'деліс Казахстан» знаходиться в місті Алмати, в ньому працюють співробітники невиробничих функцій: команди з продажу, фінансів, управління персоналом та інші.

У Казахстані компанія представлена брендами шоколадної продукції: Milka, Alpen Gold, "Повітряний", Picnic; печива та бісквітів: Milka Choco Bakery Oreo, Belvita, «Барні», TUC; жувальної гумки: Dirol, Trident; льодяників Halls.

Які ми

ПИШАЄМОСЬ ВІДОМИМИ БРЕНДАМИ

Ми працюємо з відомими в усьому світі та українськими брендами. Якість та безпечність продукції для нас завжди на першому місці. Ми любимо наші бренди, бо самі теж їх споживаємо. Приєднуйся! Робота може бути смачною.

Famous Brands
Accept Bold Challenges

ПРИЙМАЄМО СМІЛИВІ ВИКЛИКИ

Наш ринок дуже динамічний: кожен день – новий виклик. Це дає нам можливості постійно вчитися, швидко рости та досягати відчутних результатів. Ми заохочуємо ініціативу та прагнення розвиватися. У Mondelёz ти можеш вчитися на досвіді колег з інших країн та робити міжнародну кар’єру. Роби більше, навчайся більше, будуй яскраву кар’єру!

ЗМІНЮЄМО СВІТ НА КРАЩЕ

Ми – глобальна компанія, а отже мислимо та діємо масштабно. Ми дбаємо про навколишнє середовище та екологічність нашого виробництва. А як соціально відповідальний бізнес турбуємось не тільки про покупців та працівників, а й реалізуємо багато благодійних проєктів, допомагаючи школам, дитячим будинкам та лікарням.

Стань частиною глобальної компанії, і разом ми зможемо змінити світ на краще.

Changing The World
Respect The Uniqueness

ПОВАЖАЄМО УНІКАЛЬНІСТЬ КОЖНОГО

Ми віримо, що саме пристрасть та унікальні особистості роблять нашу компанію сильнішою. Ми цінуємо вклад кожного у спільний успіх. У нас ти зможеш бути собою та вільно висловлювати свою думку. Ми підтримуємо один одного та відкрито спілкуємось з керівниками й колегами, адже знаємо, що працювати краще там, де є свобода, довіра та взаємна повага.

Make it Happen at Mondelez International
play button

Більше про Mondelēz International

Snacking Made Right
play button

Snacking Made Right


Дізнатись більше

Додаткові ресурси

Зв'яжіться з нами

Контакти

Безкоштовна гаряча лінія для споживачів:
тел.: 0 800 507 000

Питання, пов’язані з діяльністю ТОВ «Чіпси Люкс», а також продукції під торговою маркою «ЛЮКС»
тел.: 0 800 508 877

Email: mdlz.consumer@mdlz.com

Зв’яжіться з нами, щоб залишити відгук чи запитання щодо продукці.

Запити ЗМІ просимо надсилати на адресу uamedia@mdlz.com

Локація офісу

"Монделіс Україна"
01010 м. Київ
Бізнес-центр "Сенатор"
вул. Московська, 32/2; 5-ий поверх
тел.: +38 044 490 13 00
факс: +38 044 490 13 10

Фабрики

Тростянецька фабрика ПрАТ "Монделіс Україна"
вул. Набережна, 28а
тел.: +38 0542 674 710
факс: +38 0542 674 701

ТОВ "Чіпси Люкс"
с. Старі Петрівці, Вишгородський район, Київська обл.
вул. Польова, 17
тел.: +38 044 393 51 00
факс: +38 044 393 51 35